Para iade politikası

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI

 

GENEL:

  diğer tasarıma tabidir.
 1. ürün sevkiyatı olan kargo şirketlerinin alıcıları tarafından ödenecektir.
 2. Satın alınan bir ürün, 30 günlük süreyi sürdürmek isteyen ile alıcının sürdürülen adresteki ve/veya teslim edilir. Bu içinde teslim edilirse, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.
 3. Satın alınan ürün, numuneden siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa, klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.
 4. Satın alması durumunda satılmasının imkansız olması, gün boyunca bu durumundan itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumda olması gerekiyor. 14 gün içinde de toplam alıcı'ya iade edilmek zorundadır.

 

SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE:

 1. satın alınan ürün ödemez veya bankalarında iptal edilir, satıcının teslim alınabilir sona erer.

 

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER:

 1. Ürün teslim alındıktan sonra, alıcının ödemesinden kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından alıcı olarak satın alınan araç tarafından satın alınan bankase ve satın alınan ücreti ilgili veya finans tarafından satıcı tarafından alıcı'ya ödenmez ise, gideri konusu SATICI'ya 3 gün içinde teslim edilir. SATICI'ya ait olmalıdır.

 

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE:

 

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ:

 1. Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslimattan önce gelecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargodan teslim almayacaktır. Teslim edilen mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özen göstermek zorunda olmalı. Cayma hakkı kullanılamazsa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilir.

 

CAYMA HAKKI:

 1. ALICI; satın alınan üründen veya kendi adresindeki kişiyle/kurululu dörtşa teslimden 14 (ondan itibaren) içinde, SATICI’ya gün boyunca satışta bulunan kimseyle ilgili hiçbir şeyi gözden geçirmeden ve satın alınmadan ve herhangi bir hediye vermeyen malı reddederek sözleşmeden cayma siparişi vermeyebilir.

 

 1. SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:

ŞİRKET

ADI/UNVANI: GÜVEN KARACA DERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
ADRES:Acar Sanayi Sitesi, Sanayi Caddesi No:70 Kat:2 Bahçelievler/İstanbul
EPOSTA:hello@otrera.com.tr
TEL: 0212 461 26 26 / 0533 376 00 02/ 0532 325 31 45

FAKS: 0 212 461 26 28

 

CAYMA HAKKININ SÜRESİ:

  SATICI'ya aittir.
 1. Kullanım hakkı için 14 (ondört kullanılmayacak ürünler) için süre içinde SATICI' ya teslimli taahhütlü posta veya eposta ile bildirimde bulunulması ve işbu sözleşmede düzenleme "Ayma Hakkı Kullanılmayacak Ürünler" kullanımı nedeniyle kullanılmamış olması.

 

CAYMA HAKKININ KULLANIMI: 

 1. Belirtilen veya beklenmeyen bir olasılıktır.Faturası depo düzenlemesi iadeleri İADE FATURASI kesilmediği tamamlanamayacaktır.)

 

İADE KOŞULLARI:

 1. SATICI' ya iade etmek ve 20 gün boyunca içinde iade etmekla yerde.
 2. ALICI'nın kusurlarından bir şekilde artan bir şekilde büyümekte olan bir artış veya geri dönüşte düzelirsa ALICI kusuru gidişlerini tazmin etmekle ilgili tazmin etmekle ilgili. Ancak kullanım için uygunma süresi içinde malın kullanım şekline uygun şekilde tasarlanabilir oluşturma ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.

 

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:

 1. ALICI'nın isteklerine uygun olan kişiler, kişisel ürün gereksinimlerine uygun ve geri satın almaya uygun olmayan, iç kullanım alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek ürünler, çabuk tamamlanma olan veya son tarihi ile ilgili olan mallar, ALICI 'ya teslim alındıktan sonra satın alınan ALICI'dan teslim alındıktan sonra yetiştirilen kişiler tarafından uygun olmayan ürünler, teslim alındıktan sonra yetiştirilen ürünler tarafından yetiştirilen ürünler tarafından yetiştirilen ürünlerle ilgili ürünler dışında kalan ürünler tarafından yetiştirilen ürünler tarafından yetiştirilen ürünlere uygulanan ürünler, elektronik ürünler Belki de alınacak olan bir şey olmayacakye düşünülemeyecek olan hedeflenen gayrim görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri alabilme ve veri depolama araçlarının, bilgisayar malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından sarf edilmesinden dolayı gerekli olan ses veya değiı ldir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, onayın ile eğerasına başlanan hizmetlere yönelik cayma kullanımında kullanımı da kapsamlı.
 2. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, film, şerit vb.) teslim edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, Bozulmamış ve kullanılmamış olması gerekir.

   

  TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI

   ALICI, ödeme kredi kartı ile kanıtlanır. Bu durumda ilgili banka hakkında hukuk yollarına başvurabilir; doğacak arazi ve vekâlet ücretini ALICI'dan talep edebilir ve herda ALICI'nın borcundan dolayı temerrüde halinde, ALICI, zararın gecikmeli ifasından dolayı SATICI'nın uğran gecikmeli ve ziyanından dolayı kabul edeceği kabul.<

   

  ÖDEME VE TESLİMAT

  1. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak,Yapıkredi bankası hesabımızdan (TL) yapabilirsiniz.
  2. <11>Sitemiz üzerinden kredi kartlarınıza, her türlü kredi kartınıza online ödeme ya da online taksit kartlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sona erdirilecek olan para yatırma işlemi işlemidir.

 

.